Šola v Clearu

Koristen pripomoček za orientacijo pri izbiri šole in študijske poti vaših otrok.

Kaj je

Spletni portal School in clear predstavlja uporabno orodje predvsem za družine pri izbiri ole in tudi nadaljnje poti svojih otrok. Poleg namreč povzetek informacij o vseh italijanskih olah vseh stopenj.

Ministrstvo skrbi za ažurnost podatkov in kazalnikov za posemezno izobraževalno institucijo, pri čemer uporablja tudi informacije, ki so v informacijskem sistemu, kot tiste, ki jih pridobijo s posebnimi raziskavami. Vsaka izobraževalna ustanova ima možnost integracije objavljenih informacij.

Šola na preglednem predstavlja koristen pripomoček predvsem za družine, ki se morajo ob spletni prijavi orientirati pri izbiri šolske in študijske poti svojih otrok.
To področje ponuja povzetek informacij o vseh italijanskih šolah vseh stopenj. Začenši z iskalno stranjo in z uporabo treh različnih kriterijev je mogoče poiskati šole, si ogledati vsebino posameznih informacijskih listov in narediti primerjavo na podlagi nekaterih parametrov.
Ministrstvo skrbi za ažuriranje podatkov in kazalnikov za posamezno izobraževalno institucijo, pri čemer uporablja tako informacije, ki so v informacijskem sistemu, kot tiste, ki jih pridobi s posebnimi raziskavami. Vsaka izobraževalna ustanova ima možnost integracije teh informacij s svojim lastnim ekskluzivnim znanjem (poučevanje, triletni načrt ponudbe usposabljanja, ponujene storitve, strukture itd.) prek posebne nešifrirane šolske funkcije, ki je na voljo v območju Ankete portala SIDI.
Scuola in clear prispeva k uporabi zakonodaje o transparentnosti in širjenju informacij, ki predstavlja enega izmed kvalifikacijskih elementov šolske avtonomije.

Kako dostopati do storitve

Za dostop do storitve se lahko povežete na spodnjo povezavo.

Klikni tukaj

Mesta, kjer se izvaja storitev

Kaj rabiš

Medtem ko za dostop do javnega portala Scuola in Chiaro niso potrebne nobene pripravljalne dejavnosti, je za uporabo aplikacije SIDI potrebno: imeti veljavno uporabniško ime za dostop do storitve SIDI in izvesti postopek prepoznave.

Roki

Storitev nima rokov.

Stiki

Tel.: +39 040 568482

E-naslov: tsps010006@formazione.it

Struktura, odgovorna za storitev

Nadaljne informacije

Za dodatne informacije o tej storitvi se obrnite na sekretariat.

Predstavlja koristen pripomoček predvsem za družine, ki se morajo orientirati pri izbiri šolske in študijske poti svojih otrok.

Kratek opis

Uporaben pripomoček za pomoč pri izbiri šole in študijske poti vaših otrok.

Oznake: Servizi