Spletni šolski dnevnik / Electronic register

Platforma za upravljanje šolske poti dijakinj in dijakov / Online platform to management the academic progress of pupils.

Kaj je

Elektronski spletni dnevnik je spletna platforma, ki učnemu osebju homogoča vnos glavnih podatkov o učnem napredku svojih dijakov in dijakov. Je tudi uporabljen pripomoček v odnosu med olo in družino. Stari image dostop do register in lahko redno spremljajo olski uspeh in odsotnosti svojega otroka. Spletni dnevnik ima tevilne prednosti tudi za dijake, ki imajo dostop do dodeljenih nalog in morebitnih sporočil s strange ole ter možnostjo vpogleda v svoj olski uspeh.

Elektronska šolska knjiga je spletna platforma, ki učiteljem omogoča vnos glavnih podatkov o učnem napredku svojih učencev. Je tudi koristen pripomoček v odnosu šola-družina. Pravzaprav lahko starši dostopajo do registra in si ogledajo vse informacije v zvezi z otrokovim učnim uspehom. Preko elektronskega vpisnika jih lahko kontaktira tudi šola sama za morebitne razgovore. Poleg tega ima elektronski vpisnik številne prednosti tudi za dijake, ki lahko z dostopom do vpisnika vidijo vse dodeljene naloge in morebitna sporočila s šole ter možnost vpogleda v svoj uspeh prepisan v spletni vpisnik.

Kako dostopati do storitve

Za dostop do storitve se lahko povežete na spodnjo povezavo.

Klikni tukaj

Mesta, kjer se izvaja storitev

Kaj rabiš

Spletna platforma za upravljanje akademskega napredka študentov.

Roki

Dostop do sistema: obnovitev poverilnice. Če poverilnic še ni posredoval tajnik, se obrnite na tajnika šole.

Stiki

Tel.: +39 040 568482

E-naslov: tsps010006@formazione.it

Struktura, odgovorna za storitev

Nadaljne informacije

Za dodatne informacije o tej storitvi se obrnite na sekretariat.

Spletna platforma za upravljanje akademskega napredka študentov.

Kratek opis

Oznake: Servizi