Spletna uprava / Digital Secretariat

Služba za dematerializacijo tajništva.

Kaj je

Spletna oglasna deska ima pomembno vlogo pri upravljanju z uradnimi dokumenti, vezanimi na olsko ustanovo. Zagotoviti mora, da je postopek registracije, kategoriziranja, shranjevanja in predložitve dokumentov ustrezen in skladen z veljavnimi predpisi. Ena glavnih pristojnosti oddelka za protokol o sprejemanju predložene dokumentacije. Slednja zajema uradno korespondenco, obvestila s strani staršev ali dijakov, pronje za prejem informacij, upravnih dokumentov in drugega gradiva, pomembnega za olsko ustanovo. Oddelek skrbi za usstrezno registracijo in katalogiziranje prejete dokumentacije, tako da vsak dokument določi enotno vrednost, s katerim dokument postane sledljiv; na ta način lahko sledimo poteku posameznega dokumentacijskega postopka. Opozarjamo, da se podatki nahajajo v dokumentu z dotičnim naslovnikom ob varovanju zaščite zaščitenih podatkov. Oddelek za protokol je poleg tega pristojen za upravljanje z arhivom oz. za katalogiziranje, urejanje in hranjenje dokumentov skladno z arhivskimi pravili in z zakoni o zasebnosti.

Digitalno tajništvo omogoča dematerializirano administracijo šolskih dokumentov ; inovativen projekt, katerega cilj je upravljanje dokumentov DS, DSGA in šolskega osebja prek enega izdelka s preprostim in intuitivnim vmesnikom.

Cilj projekta Digitalni sekretariat dematerializacija tajništva v popolnem skladu s pravili, poenostavitev vodenja obvezne objave na spletnih straneh dokumentov in dejavnosti same šole. Spaggiari namerava s tem projektom upravljati predvsem celoten življenjski cikel informacij:

- zbirka

- podpis

- protokoliranje

- objave na različnih straneh

- raziskave in svetovanje

- arhiviranje in konserviranje v skladu s predpisi

Kako dostopati do storitve

Za dostop do storitve se lahko povežete na spodnjo povezavo.

Klikni tukaj

Mesta, kjer se izvaja storitev

Kaj rabiš

Z uporabo poverilnic, ki jih zagotovi sekretariat (so enake elektronskemu registru CVV).

Roki

Uporaba storitve nima rokov.

Stiki

Tel.: +39 040 568482

E-pošta: tsps010006@editore.it

Struktura, odgovorna za storitev

Nadaljne informacije

Za dodatne informacije o tej storitvi se obrnite na sekretariat.

Digitalno tajništvo omogoča dematerializirano administracijo šolskih dokumentov; inovativen projekt, katerega cilj je upravljanje dokumentov DS, DSGA in šolskega osebja prek enega izdelka s preprostim in intuitivnim vmesnikom.

Kratek opis

Oznake: Servizi